مزایای نمای مینرال چیست؟ - پارس مینرال

آشنایی با مزایای نمای مینرال - پارس مینرال


آشنایی با مزایای نمای مینرال

با توجه به اینکه سوال بسیاری  از مخاطبین ما در مورد اینکه مزایای نمای مینرال چیست؟ تصمیم گرفتیم تا شما را با این موضوع بیشتر آشنا سازیم.

لطفاً اندکی جهت مطالعه این مطلب ما را همراهی نمائید.

قبل از اینکه به سوال مزایای نمای منیرال چیست؟ بپردازیم لازم است تا مزایای نمای مینرال پارس مینرال نسبت به سایر نماهای ساختمانی بیان کنیم.

مزایای نمای مینرال پارس نسبت به سایر نماهای ساختمانی 

با توجه به اینکه امروزه شرکت های بسیاری در حوزه نمای ساختمان مشغول به فعالیت هستند لیستی از فعالیت ها و مزایای نمای منیرال پارس مینرال خدمتتان عرض کرده ایم:

1- اجرای سریع و آسان

زمان اجرای نمای منیرال برای یک نمای 200 متری فقط 3 روز است این سرعت اجرا در مقایسه با سایر نماهای دیگر مانند سنگ، کامپوزیت و شیشه تقریباً 5 برابر است بنابراین در زمان صرفه جویی بیشتری می شود و این امر برای پیمانکاران پروژه های انبوه بسیار حائز اهمیت است.

2- وزن بسیار سبک و پایداری

مهمترین ویژگی نمای منیرال وزن بسیار سبک آن در مقایسه با سایر نماهای ساختمانی است مصرف منیرال در هر متر مربع 5/3 کیلوگرم است در حالیکه مصرف سنگ در هر متر مربع 80 الی 100 کیلوگرم- مصرف آجر در هر متر مربع 20 الی 40 کیلوگرم است.

تفاوت نمای سنگ و نمای مینرال

(نمای سنگ 40 برابر وزن ساختمان را سنگین تر می کند) و باید توجه داشت که وزن زیاد و حجم بالای سنگ و مصالح مشابه زیرسازی های سنگین تری می طلبد که در این راستا در ساختمان های بلند تر از چهار طبقه کمتر مصالح سنگی درشت و آجری استفاده می کنند در ضمن وزن زیاد سازه ها در ساختمان باعث می شود سهم بیشتری از نیروی زمین لرزه را دریافت کنند و نماهایی چون سنگ، آجر، کامپوزیت و شیشه در معرض خطر جدا شدن از دیوار و پرتاب شدن بر روی محل گذر عابران و محوطه ساختمان هستند.

3- عایق صوت، حرارت و رطوبت

با استفاده از آستری مناسب (پرایمر سیلیکونی) می توان قابلیت عایق، صوتی حرارتی و رطوبتی نمای منیرال را چندین برابر کرد.

4- مقرون به صرفه و ارزان

نمای منیرال پارس هم از نظر اقتصادی و هم نیروی انسانی برای اجرا بسیار مقرون به صرفه است چرا که هزینه ایی که برای نمای کامپوزیت، سنگ و شیشه صرف می شود به ترتیب 4.7 و 2 برابر نمای منیرال پارس است. نمای منیرال جزء ارزان ترین و بهترین نماهای دنیاست.

5- مقاوم در برابر عوامل جوی و اقلیم های متفاوت

با توجه به کیفیت بسیار بالای مواد اولیه ترکیبی نمای منیرال این محصول در مقابل هر نوع شرایط آب و هوایی و سرما و گرما مقاومت بالایی دارد نمای منیرال بهترین انتخاب برای نمای ساختمان در مناطق شرجی است و مانند ایزوگام عمل کرده و کاملاً ضد آب است.

6- تنوع بسیار بالا در رنگ و طراحی

نمای پارس با توجه به انبوهی از نمونه های خود انتخاب را برای مخاطبین خود آسان نموده است.

7- قابل ترمیم و بازسازی ارزان

قابلیت ترمیم و بازسازی نمای مینرال پارس یکی از مزایای حائز اهمیت و متفاوت میباشد.

8- قابل شستشو

با استفاده از لایه واته پروف عایق رطوبتی بیشتری پیدا می کند.

9- عدم اشتعال و ریزش و پوسته شدن

ضد حریق بودن نمای پارس مینرال و استحکام آن سبب شده تا از طرفداران بسیاری در این زمینه برخوردار باشد.

جمع بندی

امید آن داریم تا بتوانیم همواره با هرچه بهتر نمودن کیفیت و میزان تولیدات خود در ایران بهترین ها را تولید و تقدیم حضور نمائیم و توانسته باشیم اطلاعاتی هر جند اندک در این مورد در خدمت شما سروران گرامی قرار داده باشیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت نمای مینرال به قیمت کارخانه از طریق راههای ارتباطی در سایت پارس مینرال با ما در تماس باشید.

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : 02146807442

مدیریت فروش: 09125661297 

آدرس دفتر مرکزی : تهران  – شهر قدس ، 45 متری انقلاب بلوار دانش آموز پلاک 16 دفتر شرکت نما سازان پارس ( پارس مینرال )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *