چسب بتن - پارس مینرال

چسب بتن - پارس مینرال


چسب بتن چیست؟

چسب بتن، پلیمر امولسیونی است که مقاومت کششی، خمشی و دوام بتن را افزایش می دهد اما مهمترین خاصیت این ماده افزایش چسبندگی بتن است. چسب بتن یکی از افزودنی های بتن محسوب میشود که در صنعت ساختمان کاربرد فراوان یافته است. اگر سازه های بتنی دچار آسیب دیدگی سطحی و عمقی شده باشد با این محصول می توان آن را ترمیم کرد و در تعمیرات باعث چسبندگی بیشتر بتن به سطح قدیمی می شود.

کاربردها و مزایای چسب آذران الوند :

آذارن الوند از برندهایی است که توسط شرکت پارس مینرال به ثبت رسیده و مورد استقبال بسیاری از مخاطبین در صنعت ساختمان شناخته شده می باشد.

اما مزایای چسب بتنی آذران الوند میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:

1- از نفوذ آب جلوگیری کرده و برای آب بند کردن منبع ها، استخرهای بتنی، ترمیم کانال های آب، سدها پایه پل ها و ستون ها، باند فرودگاه ها و کف سالن های صنعتی و … استفاده می شود.
2- جلوگیری از ایجاد ترک و تبل کردن و افزایش عمر سازه های بتنی
3- افزایش خاصیت ارتجاعی و مقاوم در برابر سایش
4- مقاومت در برابر عوامل شیمیایی و عوامل جوی

روش بکارگیری چسب بتن در پروژه های ساختمانی

قبل از بکارگیری چسب بتن محل مورد نظر نیز باید از تمامی گرد و غبارها و چربی ها پاکسازی شده و سپس با استفاده از آب به رقیق سازی آن اقدام نمود،

پس از رقیق شدن این ماده که به صورت ملاتی خمیری شکل و روان تشکیل میشود به آرامی و به اندازه مورد نیاز به صورت لایه لایه با سطح مورد نظر نیز باید آغشته گردد.

چنانچه نیازمند خرید این محصول ارزشمند هستید و یا برای پرژه ساختمانی خود میخواهید بهترین چسب بتن را استفاده نمایید ، میتوانید از طریق راههای ارتباطی سایت پارس مینرال با ما در تماس باشید.

منتظر شنیدن صدای گرم تان هستیم .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *