کنیتکس چیست؟ - پارس مینرال

کنیتکس - پارس مینرال


آشنایی با کنیتکس

با توجه به اینکه سوال بسیاری  از مخاطبین ما در مورد اینکه کنیتکس چیست؟ تصمیم گرفتیم تا شما را با این موضوع بیشتر آشنا سازیم.

لطفاً اندکی جهت مطالعه این مطلب ما را همراهی نمائید.

قبل از اینکه به سوال پرایمر چیست و چه کاربردی دارد؟ بپردازیم لازم است تا تعریفی از کنیتکس داشته باشیم.

تعریف نمای کنیتکس

کنیتکس اکریلیک یک پوشش طرح دار است که به عنوان نمای نهایی بنا به کار می رود و به صورت خمیر دانه دار است که از ترکیب انواع رزین های کوپلیمر، اکسید تیتان، الیاف مصنوعی در گریدهای مختلف، آب، بی کربنات کلسیم در مش های بالا، پرلایت، فرمالین، آمونیاک ضد رویه ضد قارچ و کپک و … می باشد و به وسیله ی کمپرسور پیستوله مخصوص بر روی نما پاشیده می شود .

انعطاف پذیری کنیتکس

و به دلیل انعطاف پذیری بالا و چسبندگی عالی مانع از پوسته شدن و ریزش مواد از سطح کار می شود کنیتکس که بر پایه آب است پس از اعمال بر روی سطح فیلمی یکدست و بسیار مقاوم ایجاد می کند که نمای بسیار زیبایی به ساختمان می بخشد. ضخامت تقریبی فیلم نهایی 5/0 میلیمتر است که از پوشش های معمولی بیشتر است و این مسأله باعث پوشاندن ترکها و نواقص موجود در زیر کار می گردد. کنیتکس قابلیت اجرا بر روی هر سطحی را دارد.

انواع کنیتکس

کنیتکس در سه دانه بندی ریز، دانه بندی متوسط و دانه بندی درشت موجود است.

جمع بندی

امید آن داریم تا بتوانیم همواره با هرچه بهتر نمودن کیفیت و میزان تولیدات خود در ایران بهترین ها را تولید و تقدیم حضور نمائیم و توانسته باشیم اطلاعاتی هر جند اندک در این مورد که کنیتکس چیست؟ خدمت شما سروران گرامی قرار داده باشیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت اجرای کنیتکس به قیمت کارخانه از طریق راههای ارتباطی در سایت پارس مینرال با ما در تماس باشید.

منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی : 02146807442

مدیریت فروش: 09125661297 

آدرس دفتر مرکزی : تهران – شهر قدس ، 45 متری انقلاب بلوار دانش آموز پلاک 16 دفتر شرکت نماسازان پارس ( پارس مینرال )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *